Exkluzívne, 100% čisté, pravé ovocné destiláty a likéry.

Unikátny dizajn fliaš, lahodná chuť a okúzľujúca vôňa!

-->

O nás

História našej firmy siaha do roku 1995, kedy bol založený liehovar na pestovateľské pálenie ovocia. Od tejto doby sme získavali bohaté skúsenosti s výrobou ovocných destilátov a spracovávaním ovocia.
V roku 2008 sme sa rozhodli zúžitkovať vedomosti a založili firmu Fine Destillery Slovakia zaoberajúcu sa výrobou, distribúciou a predajom špičkových ovocných destilátov a likérov výnimočnej kvality a chuti.

Produkty Exclusive

Produkty rady EXCLUSIVE sú naše najkvalitnejšie výrobky, ktoré vznikli na základe dopytu po 100% pravých ovocných destilátoch a zároveň po exkluzívnom obale.

Dizajn fliaš

Unikátny materiál etikiet v spojení so zlatou ražbou a 3D efektom písmen zabezpečujú eleganciu fliaš. Jednotlivé druhy sú navyše od seba farebne odlíšené, aby ladili k danému typu destilátu.

Náplň fliaš

Samotný destilát je tiež exkluzívny. Na tvorbu našich destilátov používame len vyberané ovocie s dostatočným sladom. Preto sú nami vyrábané destiláty lahodné a majú očarujúcu vôňu.


Vlastnosti

Moderný vzhľad /

Unikátny dizajn 500ml fliaš s luxusnou etiketou a farbami zladenými k jednotlivým druhom destilátov.

Destiláty a likér /

Portfólio sa skladá z vysoko kvalitných odrodových destilátov ako marhuľovica, hruškovica, slivovica a špeciálnych druhov ako višňovica, malinovica či ríbezľovica. Radu exclusive dopĺňa unikátny, 100% prírdoný likér - Orechovica.

Darčekové obaly /

K produktom máme na výber exkluzívne darčekové obaly, či už sólo krabičku na jednu fľašku, alebo špeciálny box s dvomi pohárikmi. Ideálny darček pre vašich blízkych.

V prípade, že ste si už vybrali niektorý z produktov, môžete ísť priamo na náš e-shop, kde si môžete vyskladať objednávku podľa Vašich predstáv...

PRODUKTY EXCLUSIVE

Produkty rady EXCLUSIVE sú naše najkvalitnejšie výrobky, ktoré vznikli na základe dopytu po 100% čistých pravých ovocných destilátoch a zároveň po exkluzívnom obale. Unikátny vzhľad fľašiek očarí každého.
Na tvorbu našich destilátov používame len vyberané ovocie s dostatočným sladom. Preto sú nami vyrábané destiláty lahodné a majú očarujúcu vôňu.

5000 +

Páči sa mi to

100 %

Miera odozvy

4.7 * (/5*)

Hodnotenie užívateľov

KATALÓG PRODUKTOV

Nižšie si môžete stiahnuť kompletný katalóg produktov Exclusive spolu s darčekovými obalmi. Bližšie infomrácie o produktoch, prípadne cenník Vám zašleme na vyžiadanie.

PDF katalóg na stiahnutie

Kompletný katalóg produktov exclusive

KONTAKTUJTE NÁS

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať mailom, alebo telefonicky na číslach uvedených nižšie:

ODDELENIE OBCHODU

ING. MARIÁN BÉDI

● (+421) 911 818 042

● obchod@ovocnyliehovar.sk

ODDELENIE DIZAJNU

ING. MATEJ BÉDI

● (+421) 904 223 676

● design@ovocnyliehovar.sk

KONATEĽKA SPOLOČNOSTI

RENÁTA BÉDIOVÁ

● (+421) 37 65 92187

● office@ovocnyliehovar.sk

FINE DESTILLERY SLOVAKIA s.r.o.

MAJER 1258, 951 35 Veľké Zálužie

IČO: 44 050 348

IČ DPH: SK2022601251

OTVÁRACIA DOBA

PO-PIA:  8:00 - 17:00

SO-NE:  zatvorené